2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stare Babice
Dodane 25 kwietnia 2024

Tapicer meblowy *

Wynagrodzenie

6 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

  • Tapicer

  • Opis stanowiska :Tapicer mebli tapicerowanych

  • Wykształcenie : średnie lub zawodowe

  • Od kandydatów na stanowisko Tapicer oczekuję:

  • Doświadczenia w tapicerstwie, w tym umiejętności w zakresie naprawy, renowacji i wykańczania mebli tapicerowanych.

  • Znajomości różnych rodzajów materiałów, tkanin i skór, ich właściwości i sposobu ich odpowiedniego użytkowania.

  • Precyzji i dokładności w pracy, dbałości o najmniejsze detale oraz umiejętności estetycznego wykonania mebli tapicerowanych.

  • Chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie tapicerstwa, korzystania z nowych technik i materiałów.

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 893358284