2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Rejowiec Fabryczny
Maciej
Dodane 30 maja 2024

Szwaczki Big-Szok

Lokalizacja

Rejowiec Fabryczny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Praktyka / staż

Opis

Kim jesteśmy?

Big-Szok Dziewiarstwo i Krawiectwo z Rejowca Fabrycznego to MY! Jesteśmy jednym z liderów produkcji czapek zimowych w Polsce.

Obecnie poszukujemy osoby dołączającej do zespołu produkcyjnego, która będzie uczestniczyć w szyciu i innych ogólnych aspektach produkcji. Sprawdź szczegóły!

Zakres obowiązków to:

• Szycie na owerloku i/lub stebnówce

• Prowadzenie prostych dokumentacji produkcyjnych: wykonanych ilości

• Utrzymywanie porządku w obszarze produkcyjnym

• Przestrzeganie procedur wewnętrznych

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie w szyciu na owerloku i/lub stebnówce

• Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole

• Zaangażowanie w pracę i gotowość do tworzenia polskiej marki modowej

• Dobra organizacja czasu pracy, terminowość, skrupulatność, odpowiedzialność

Co zapewniamy:

• Stabilne zatrudnienie przez cały rok

• Wynagrodzenie zasadnicze od 3490 zł brutto plus możliwość dodatków w zależności od ilości uszytych produktów

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

• Pracę w zakładzie w Rejowcu Fabrycznym

• Możliwość poznawania bieżących trendów i brania czynnego udziału w tworzeniu polskiej mody damskiej

• Szkolenie wdrożeniowe w firmie

Dodatkowo, oferujemy:

• Możliwość awansu i zastania brygadzistą w naszym zespole

• Ciekawe perspektywy rozwoju zawodowego

Jeśli dotarłeś/-aś do tego miejsca, to dowód na to, że poważnie myślisz o zmianach. Teraz to Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja kariera. Czekamy na cv.

Lokalizacja

Rejowiec Fabryczny,

Lubelskie

Lubelskie, Rejowiec Fabryczny
ID: 880346123