2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Podgórze
Dodane 19 kwietnia 2024

Szwaczka / Krawcowa, umowa o pracę brak akordu blisko centrum Krakowa!

Wynagrodzenie

4 797,25 - 4 797,26 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Nazywamy się Power Canvas i jesteśmy profesjonalnym producentem personalizowanych strojów sportowych. Posiadamy własny zakład produkcyjny na krakowskim Zabłociu, w którym kompleksowo realizujemy zamówienia naszych Klientów oraz Partnerów. Obecnie zatrudniamy 38 pracowników i ze względu na nasz dynamiczny rozwój chcemy zatrudnić dodatkowe kilka osób.

Prosimy Kandydatów o przesyłanie swoich CV poprzez odpowiedź na niniejsze ogłoszenie na platformie OLX, z chęcią odpowiemy wybranym kandydatom.

Informacje administracyjne:

  • Nazwa stanowiska: Szwaczka / Szwacz

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę (brak akordu, pierwsza umowa na 2 miesiące próbne, potem umowa na rok, następnie umowa na półtorej roku, potem umowa na czas nieokreślony);

  • Wynagrodzenie: 3 600 zł netto, 4 797,26 zł brutto;

  • Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, od 06:00 do 14:00;

  • Miejsce wykonywania pracy: Zakład pracy przy ulicy Zabłocie 39, 30-701 Kraków;

  • Ilość nowych miejsc pracy dla Szwaczek / Szwaczy: 2-3 nowe osoby;

  • Data rozpoczęcia pracy na stanowisku: od 01.05.2024 r. (lub wspólnie ustalony z Kandydatem];

  • Dane pracodawcy:

    • Nazwa: Power Canvas sp. z o. o.;

    • NIP: 675 152 43 27;

    • Strona: www.powercanvas.pl

Zakres obowiązków związany ze stanowiskiem:

  • Szycie odzieży sportowej, a w szczególności t-shirty, longsleevy, singlety, bluzy, czapki, kominy, spodenki;

  • Dokrajanie pojedynczych elementów wykrojów;

  • Wdrażanie nowych projektów ubrań do produkcji, odszycia próbne, poprawki;

  • Prasowanie odzieży sportowej;

  • Pakowanie odzieży sportowej.

Zakres obowiązków każdego pracownika Power Canvas:

  • Współpraca z innymi pracownikami oraz działami firmy w celu poprawnej realizacji zamówień Klientów;

  • Współtworzenie profesjonalnej kultury organizacyjnej;

  • Budowanie marki Power Canvas wobec jej Interesariuszy;

  • Dbanie o wzrost Spółki przekładający się na wynagrodzenie wszystkich pracowników.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (zapewniamy całościowe miesięczne szkolenie w zakresie stanowiska pracy oraz stałe wsparcie Kierownictwa);

  • Umiejętności i doświadczenie w pracy z podstawowymi maszynami szwalniczymi (stębnówka, overlock, renderka);

  • Samodzielność, dokładność i punktualność;

  • Precyzyjne i klarowne komunikowanie się;

  • Profesjonalizm i odpowiednia kultura osobista;

  • Chęć nauki i zdobycia nowych umiejętności oraz otwartości na nowe zadania;

  • Dbałość o własne zdrowie fizyczne.

Dodatkowo mile widziane:

  • Znajomość rynku odzieży sportowej i regularne uprawianie wybranej dyscypliny sportowej;

  • Umiejętności i doświadczenie w pracy z zaawansowanymi maszynami szwalniczymi (guzikarka, gumiarka, autolap);

  • Praca z dzianinami / tkaninami lekkimi / sportowymi;

  • Umiejętności wytwarzania form / krojów ubrań sportowych.

Luźno, w kilku prostych słowach o naszym wymarzonym kandydacie:

Poszukujemy osób z doświadczeniem w zakresie pracy na szwalni. Do obecnego zespołu chcemy aby dołączyła osoba samowystarczalna, z “iskrą w oku", która z chęcią i łatwością nauczy się produkcji całej gamy naszych produktów. Chcemy, aby nowi członkowie naszego zespołu do powierzonych obowiązków podchodzili z entuzjazmem, energią i odznaczali się odpowiednią kulturą osobistą. Szukamy osób dla których słowo „niemożliwe” nie istnieje. Dodatkowo jeżeli sport jest nieodłącznym elementem Twojej codzienności, startuj do nas aby nam o tym opowiedzieć, bo to znaczy, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje dodatkowe:

W dokumentach aplikacyjnych nie zapomnij umieścić klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 773732953