2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Murowana Goślina
Dodane 20 maja 2024

Szwaczka/Krawcowa

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby dokładnej, sumiennej, która zna się na szyciu i obsłudze maszyn szwalniczych.

Zakres obowiązków

  • szycie pokrowców na materace,

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku krawcowa/krawiec w szyciu przemysłowym,

  • doświadczenie w szyciu pokrowców meblowych- mile widziane,

  • sprawna obsługa maszyn szwalniczych,

  • dokładność i precyzyjność,

  • zdolności manualne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • po okresie próbnym bardzo atrakcyjne wynagrodzenie akordowe

  • dofinansowanie do wakacji

  • karty przedpłacone i paczki świąteczne

  • dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • dodatkowa premia- absencyjna

  • możliwość dołączenia do pakiety prywatnej opieki medycznej

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenie grupowego

  • platforma do nauki języków obcych

Miejsce pracy: Murowana Goślina

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV wraz z załączoną poniżej klauzulą poprzez formularz na OLX.

Przesłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Administratorem Danych Osobowych jest Hilding Anders Polska Sp. z o.o., Ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goślina. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV i/lub list motywacyjny) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

W związku z powyższym:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Hilding Anders Polska Sp. z o.o. ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goślina, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta,

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Hilding Anders Polska Sp. z o.o. ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goślina, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 799076590