2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Dodane 04 maja 2024

SZWACZ /szwaczka

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Marka Snowboardairbag.pl poszukuje członka do swojego zespołu. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą produkująca treningowe poduszki do nauki skoków freestylowych.

Produkujemy nasze urządzenia z pasją i właśnie człowieka z pasją poszukujemy do naszego zespołu!

Poszukujemy SZWACZY/SZWACZEK do współpracy przy produkcji sprzętu sportowego oraz eventowego, praca głównie z materiałami plandekowymi. NA DZIEŃ DZISIEJSZY GŁÓWNIE POSZUKUJEMY MĘŻCZYZN.

Мы говорим по русски

Obowiązki:

  • praca przy maszynie

  • praca z projektami technicznymi produkowanych urządzeń (szablony, wzory)

  • raportowanie pracy za pomocą systemu

Oczekujemy, że osoba pracująca na tym stanowisku będzie:

  • posiadała doświadczenie w pracy na szwalni,

  • potrafiła obsługiwać profesjonalne maszyny do szycia

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość długoletniej współpracy

Osoby które chciałyby podjąć się współpracy lub dopytać o szczegóły proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48**********84 lub wiadomość za pośrednictwem Olx

Umów się z nami na dzień próbny i zobacz czy nasze miejsce pracy będzie odpowiednie dla Ciebie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 605627063