2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdańsk
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrzeszcz
Dodane Dzisiaj o 12:00

Szukasz możliwości rozwoju? Dołącz do CANAL+

Wynagrodzenie

27,70 - 39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołączając do naszego zespołu, stajesz się częścią dynamicznej społeczności, która ceni ludzi i rozwijanie ich potencjału, niezależnie od wieku czy doświadczenia zawodowego. Wierzymy w Twoją postawę i zdolności, a naszym celem jest wspieranie rozwoju Twoich umiejętności.

Szkolenie rozpoczyna się 07.05.2024

Dołącz do nas na 7-dniowe intensywne szkolenie, które odbędzie się w godzinach 9:00-17:00.

To doskonała okazja, aby zdobyć nowe umiejętności i przygotować się do fascynującej roli w naszym zespole.

Co oferujemy?

  • Przyjazne Środowisko Pracy

Stań się częścią zespołu entuzjastycznych i wspierających osób, które razem dążą do osiągania sukcesów.

  • Zaawansowane Szkolenia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia, które pomogą Ci rozwijać umiejętności sprzedażowe, umożliwiając osiąganie doskonałych wyników.

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie

Nasze wynagrodzenie to nie tylko konkurencyjne podstawowe stawki, ale także motywacyjny system prowizyjny bez górnego limitu.

Gwarantujemy stawkę 27,70 zł/h brutto + premie za osiągnięte wyniki sprzedażowe.

  • Możliwość Rozwoju Zawodowego

Doceniamy Twoje doświadczenie i ambicje. W naszej firmie istnieje szansa na awans i rozwój wewnętrzny dla naszych najlepszych pracowników.

  • Elastyczne Godziny Pracy

Dostosuj grafik pracy do swoich preferencji, dzięki różnym opcjom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Wykonywanie połączeń wychodzących do stałych Klientów CANAL+ w celu przedłużenia umowy.

  • Dosprzedaż dodatkowych pakietów telewizyjnych.

  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Dyspozycji do pracy minimum 120h w miesiącu, w tym 2 soboty pracujące.

  • Zaangażowania w proces rekrutacyjny i szkoleniowy.

  • Znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Mile widziane doświadczenie w Contact Center lub obsłudze klientów.

Dołącz do naszej rozwijającej się społeczności i miej pewność, że Twoja praca ma znaczenie! Oczekujemy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie!

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach. Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 912713605