2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łomża
Dodane 30 kwietnia 2024

Szukamy pracowników do sklepu z narzędziami Milwaukee

Wynagrodzenie

5 548 - 6 257 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

eśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem, znasz się na narzędziach i chcesz się rozwijać, to propozycja właśnie dla Ciebie.

Technik Tools to firma z wieloletnim doświadczeniem, handlująca narzędziami znanych marek m.in. Milwaukee, Jonnesway, Walter, Schermann itp.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

*znajomość produktów

*sprawna i fachowa obsługa klienta

*prowadzenie negocjacji handlowych

*przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta

*obsługa systemu sprzedażowego WF-Mag wapro

*składanie/kompletowanie zamówień

*dokładne sprawdzanie przyjmowanego towaru

*sumienne wykonywanie poleceń przełożonych

*dbanie o jak najlepszy wizerunek firmy

*dbanie o porządek w miejscu pracy

NASZE WYMAGANIA:

*doświadczenie w pracy z narzędziami

*łatwość w nawiązywaniu kontaktów

*podstawowa znajomość systemu WF-MAG wapro

*punktualność, dyspozycyjność i sumienność

*prawo jazdy kat. B

TO OFERUJEMY:

*praca od zaraz

*umowa o pracę

* szkolenia z branży narzędziowej prowadzone przez naszych partnerów

*tryb zmianowy, 8 godzin 7-15, 8-16, 10-18

*wynagrodzenie podstawowe 4000 zł „na rękę”

*premie uznaniowe miesięczne i roczne uzależnione od wyników finansowych firmy i zaangażowania pracownika

*zgrany i wspierający zespół specjalistów z branży narzędziowej

*możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań

* dynamikę pracy w prężnie rozwijającej się firmie

Cv proszę przesyłać na podany adres

e-mail z tytułem Specjalista d\s sprzedaży

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja: Łomża al. legionów 135a

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 905796162