2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dodane 11 czerwca 2024

Szukamy pracownika na zloty motocyklowe

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

AGM Motorcycle Bags & Accessories, wiodący dostawca akcesoriów motocyklowych, poszukuje energicznego i silnego pracownika do wsparcia naszego zespołu podczas zlotów motocyklowych w Europie. Jeśli nie boisz się pracy i chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, dołącz do nas!

Zakres Obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek auta z towarem i sprzętem

  • Praca na zlotach motocyklowych w różnych krajach (Niemcy, Włochy, Czechy, Austria, Szwajcaria)

  • Pomoc przy budowaniu i rozkładaniu stoiska

  • Obsługa klienta i sprzedaż produktów w czasie zlotów

  • Udział w pracach magazynowych i przygotowanie towaru na kolejne wyjazdy

Wymagania:

  • Silny i pracowity

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Brak nałogów i pozytywne nastawienie do pracy zespołowej

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane, ale nieobowiązkowe)

  • Mile widziana znajomość języków obcych ale nie jest warunkiem

  • Kobiety mile widziane

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie

  • Wynagrodzenie podstawowe, plus prowizja od sprzedaży i premia za zaangażowanie

  • Firmowe ubrania, wyżywienie, napoje i zakwaterowanie na miejscu na stoisku

  • Przygodę i możliwość poznania nowych miejsc w Europie

  • Możliwość stałego zatrudnienia przy sprawdzonych umiejętnościach

Kontakt: Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami! Wszystkie szczegóły zostaną omówione na spotkaniu.

Tel: 50*******93 (kontakt telefoniczny od 9:00-19:00)

Na Whatsapp 50*******93 można pisać 24h lub na maila 24h

Zgłoś się już dziś i dołącz do naszego zespołu w AGM Motorcycle Bags & Accessories!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 919934050