2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Henryków Urocze
Dodane 30 kwietnia 2024

szukamy pomocy kuchennej - mężczyzna Henryków Urocze.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Henryków Urocze

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

szukamy osoby do pracy na kuchni w cateringu dla dzieci,

zakres obowiązków:

-pomoc przy rozważaniach dań,

-obróbka warzyw, i konfekcjonowanie ich na dane placówki zgodnie z listami,

-praca z wagami i liczenie na dane placówki dań już skończonych,

-zachowanie i utrzymanie czystości,

-nie spóźnianie się, punktualność i odpowiedzialność.

-pomoc przy magazynie - rozkładanie towaru na chłodnie i suchy magazyn,

-utrzymywanie porządku w strefach magazynowych,

Dwa dnia wolne w tygodniu

warunki zatrudnienia:

- praca niedziela - piątek od ok 6:00 do ok 16:00,

-umowa zlecenie/ b2b/ umowa o pracę,

stawka 5000tyś

Lokalizacja

Henryków Urocze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Henryków Urocze
ID: 912206535