2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Szukamy osoby do prowadzenia kameralnej szkoły językowej!

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Szukamy osoby do prowadzenia kameralnej szkoły językowej.

Obowiązki:

- przygotowanie umów i wystawianie faktur;

- komunikacja z klientami (mailowanie i rozmowy przez telefon);

- uzupełnianie bazy danych (wprowadzanie do programu nowych klientów);

- regularny kontakt z pracownikami szkoły;

- komentowanie i zamieszczanie publikacji w SM;

- prowadzenie bloga i newslettera szkoły;

- wyszukiwanie wydarzeń stacjonarnych i organizacja udziału przedstawicieli szkoły w tych

wydarzeniach;

- organizacja naszych własnych wydarzeń online (webinary, szkolenia) i wsparcie w tych wydarzeniach;

- generowanie leadów (w przypadku braku doświadczenia, oferujemy darmowe szkolenia).

Mile widziana dobra znajomość Instagrama (znajomość algorytmów, doświadczenie w publikacjach, umiejętność tworzenia profesjonalnych relacji i rolek) – jest to obowiązek dodatkowy, nie jest to warunek konieczny.

Wymagania:

- rzetelne wykonywanie obowiązków;

- przyjazne usposobienie, otwartość na kontakt z klientem;

- poczucie humoru;

- kreatywność;

- zaangażowanie w pracę;

- samodzielność i odwaga w podejmowaniu decyzji;

- chęć samorozwoju i uczenia się nowych umiejętności;

- znajomość angielskiego i innych języków obcych nie jest wymagana, ale jest mile widziana.

Oferujemy:

- przyjemna atmosfera pracy;

- elastyczne godziny pracy;

- praca hybrydowa;

- możliwość rozwoju;

- premie za zaangażowanie, kreatywność i ciekawe pomysły.

Wynagrodzenie w zależności od rodzaju umowy (zlecenie lub B2B): 1⁄2 etatu = 3-4 tys. brutto. Możliwość zwiększenia etatu o 1⁄4 lub 1⁄2 w przypadku dobrej znajomości Instagrama oraz prowadzenia go.

Kontakt przez Olx - zapraszamy do załączania CV i napisania kilku słów o sobie :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913627598