2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Szukamy osób do pracy przy czyszczeniu specialistycznym

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Cleantom poszukuje energicznych i ambitnych młodych osób do pracy przy czyszczeniu specialistycznym różnego rodzaju powierzchni. Np. czyszczenie konstrukcji stalowych, przeszkleń, polbruku oraz posadzki przemysłowej.

Jeżeli jesteś zmotywowaną osobą, która nie boi się wyzwań i ceni sobie pracę na świeżym powietrzu, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia, my wszystkiego Cię nauczymy.

Wymagania:

Zaświadczenie o niekaralności.

Wiek: preferujemy osoby w wieku od 18 do 35 lat

Prawo jazdy kat. B - obowiązkowo

Wytrzymałość fizyczna i dobra kondycja

Brak lęku oraz przeciwwskazań przed pracą na wysokościach

Odpowiedzialne podejście do pracy i dbałość o szczegóły

Chęć nauki i rozwijania umiejętności związanych z pracą na wysokościach

Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

Wykonywanie prac związanych m.in. z myciem elewacji, dachów, przeszkleń oraz polbruku

Praca na różnych wysokościach z wykorzystaniem podnośników koszowych

Przygotowywanie i konserwacja narzędzi i urządzeń

Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i wytycznych dotyczących pracy na wysokościach

Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia efektywnych rezultatów

Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Szkolenie w zakresie pracy na wysokościach i obsługi niezbędnego sprzętu

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

Konkurencyjne wynagrodzenie: 5000 - 7000 zł adekwatne do posiadanego doświadczenia

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Praca w różnych lokalizacjach (woj. zachodniopomorskie)

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 882 773 60 . Prosimy o zamieszczenie w temacie wiadomości "OGŁOSZENIE PRACA". Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane poufnie, a jedynie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

CLEANTOM

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 913977887