2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecinek
Dodane 18 kwietnia 2024

szukamy operatora maszyn i operatora wózka transportowego

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BĄDŹ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU

Zostań naszym pracownikiem na stanowiskach produkcyjnych w dziale linii maszyn.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Szczecinku aktualnie poszukujemy:

  • Operator maszyn produkcyjnych,

  • Operator wózka transportowego (szynowego) - brak wymogu uprawnień na wózki.

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, stałe godziny pracy),

  • atrakcyjne wynagrodzenie z ubezpieczeniem grupowym NNW i opieką medyczną,

  • atrakcyjne miejsce pracy oparte na wartościach,

  • przerwę wakacyjną i świąteczną,

  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.

Zakres obowiązków:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

  • ustawienie, bieżąca kontrola i utrzymanie wymaganych parametrów produkcji;

  • nadzór nad jakością wykonywanych elementów;

  • efektywna realizacja zleceń produkcyjnych;

  • utrzymanie w czystości stanowiska pracy.

OPERATOR WÓZKA TRANSPORTOWEGO

  • transport materiałów pomiędzy działami za pomocą użycia wózka transportowego (pracującego na torowisku szynowym);

  • rozmieszczenie materiałów na rolkach transportowych zgodnie z obowiązującymi zasadami;

  • sprawdzanie ilości dostępnego materiału, zliczanie materiału;

  • kontrola jakości materiałów;

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym;

  • zdolności manualnych;

  • zaangażowania, spostrzegawczości i dokładności w wykonywanych obowiązkach;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 912612106