2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Zielonka
Dodane 07 maja 2024

Szukamy operatora CNC

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

PKN Ziemba to firma produkcyjna zajmująca się mechanika precyzyjną, produkcją form wtryskowych, wykrojników oraz części do maszyn i urządzeń. Świadczy usługi firmom z wielu branż wśród których są lokalne firmy produkcyjne jak i międzynarodowe korporacje. Aktualnie zatrudnia 25 osób, a park maszynowy składa się z ponad 30 maszyn konwencjonalnych i numerycznych. Poza obróbką metali firma świadczy również usługi projektowania maszyn i urządzeń, wtrysku tworzyw sztucznych, precyzyjnych pomiarów, spawania laserowego i montażu. Specjalizuje się w wymagających projektach i produkcji jednostkowej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Operator Obrabiarek Numerycznych Frezer CNC

Miejsce pracy: Zielonka pod Warszawą

Zadania:

·         Obsługa frezarki CNC

·         Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym

·         Kontrola jakości

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

·         Szkolenia i możliwości rozwoju

·         Pracę w przyjaznej atmosferze w ciekawym zespole

·         Udział w ciekawych i unikalnych projektach

Wymagania:

·         Doświadczenie w firmie o podobnym profilu

·         Znajomość rysunku technicznego

·         Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych

·         Poszukujemy doświadczonych operatorów jak i osoby do przeszkolenia

·         Zaangażowanie, solidność, dokładność, samodzielność,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.PKN Ziemba to firma produkcyjna zajmująca się mechanika precyzyjną, produkcją form wtryskowych, wykrojników oraz części do maszyn i urządzeń. Świadczy usługi firmom z wielu branż wśród których są lokalne firmy produkcyjne jak i międzynarodowe korporacje. Aktualnie zatrudnia 25 osób, a park maszynowy składa się z ponad 30 maszyn konwencjonalnych i numerycznych. Poza obróbką metali firma świadczy również usługi projektowania maszyn i urządzeń, wtrysku tworzyw sztucznych, precyzyjnych pomiarów, spawania laserowego i montażu. Specjalizuje się w wymagających projektach i produkcji jednostkowej.

Zadania:

Oferujemy:

Wymagania:

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 883989624