2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wodzisław Śląski
Dodane 21 maja 2024

Szukamy operatora CNC

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kufieta Sp. z o.o. jest znanym na rynku polskim i europejskim producentem akcesoriów samochodowych. Ponad to, od 10 lat prężnie rozwija dział projektowania i wytwarzania narzędzi i form wtryskowych. Z powodu stale rosnącej liczby prowadzonych projektów i wzrostu zaawansowania procesów, poszukuje kandydatów na stanowisko Tokarz Frezer

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski, ul. Rzeczna

Zakres obowiązków:

·       Obsługa tokarek CNC

·       Obsługa frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain,

·        Bazowanie materiału,

·        Wymiana narzędzi,

·        Nadzorowanie pracy tokarek/frezarek,

·        Praca z małymi tolerancjami.

Od Kandydatów oczekujemy:

·        Umiejętności obsługi tokarek/frezarek CNC,

·        Obsługi maszyn warsztatowych: wiertarka, frezarka, szlifierka oraz narzędzi ręcznych,

·        Pracy w oparciu o znajomość rysunku technicznego i dokumentację techniczną,

·        Samodzielności, precyzyjności, dokładności oraz odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Mile widziane:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Atrakcyjne szkolenia

·        Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Klikając w przycisk „Aplikuj”, " lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy: Kufieta Sp. z o.o. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Kufieta Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 764849168