2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Naramowice
Dodane 21 maja 2024

Szukamy NIANI - opiekunki dla 2-latka, od połowy czerwca

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hej! Szukamy troskliwej niani dla naszego synka (w sierpniu 2 latka).

Szczegóły:

  • Najchętniej stopniowe wdrażanie od połowy czerwca, lipiec, sierpień (z przerwą na nasz wyjazd), kilka godzin dziennie (wakacje mniej godzin, mniej regularnie)

  • Od września na około 6-7 godzin dziennie,

  • Opieka w naszym domu z ogrodem w dzielnicy Naramowice,

  • Docelowo praca w godzinach około 8:30-15:30, do ustalenia

Obowiązki:

  • Czuła opieka nad dzieckiem

  • Podawanie posiłków

  • Zabawy edukacyjne i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny dziecka

  • Organizowanie i uczestniczenie w spacerach oraz aktywnościach na powietrzu

  • Usypianie

  • Wykonywanie lekkich prac domowych związanych z opieką nad dzieckiem

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi (referencje)

  • Dyspozycyjność i elastyczność w ustalaniu ilości godzin i dni pracy

  • Brak nałogów

  • Odpowiedzialność i troskliwość

  • Kreatywność i umiejętność organizowania czasu

Nasz synek, to pogodny chłopiec, chętny do spacerów, zabaw w piaskownicy, czy w domu.

Ma dwójkę starszego rodzeństwa (5 i 7 lat), mile widziana otwartość na możliwość objęcia ich opieką w razie choroby (nie ciężkiej), czy np. zamkniętej placówki.

Bardzo ważne jest dla nas ciepło, troskliwość, uważność na emocje i potrzeby dziecka.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie - zapraszam na spotkanie :)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 919827491