2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Radziejowice-Parcel
Dodane 22 kwietnia 2024

Szukamy Lidera pakowania

Lokalizacja

Radziejowice-Parcel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Catering dietetyczny Burak Dieta z siedzibą w Radziejowicach-Parcel zatrudni

osobę na stanowisku: Lider pakowania.

 Obowiązki :

·        koordynowanie  procesu pakowania diet

·        monitorowanie czasu pracy podległego zespołu

·        zarządzanie pracą zespołu pakującego i dbanie o jakość pracy

·        zapewnienie przestrzegania procedur bezpieczeństwa i higieny pracy

·        współpraca z innymi działami firmy

 Wymagania :

 ·        doświadczenie min.1 rok  na podobnym stanowisku

·        mile widziana znajomość procesów pakowania lub magazynu

·        umiejętność zarządzania zespołem

·        dokładność, sumienność i skrupulatność w pracy

·        znajomość przepisów i standardów BHP, HACCP oraz nadzór nad ich przestrzeganiem

·        umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych i stresowych

·        posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

·        umowę o pracę po okresie próbnym

·        oferujemy szkolenia

·        możliwość rozwoju zawodowego

·        pracę od poniedziałku do piątku 5-13 oraz dwie niedziele w miesiącu

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV z załączoną klauzurą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Radziejowice-Parcel,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radziejowice-Parcel
ID: 913695394