2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tychy
Dodane 23 kwietnia 2024

Szukamy koordynatora/ki projektu usług asystenckich

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  • Fundacja Internationaler Bund Polska poszukuje koordynatora, koordynatorki realizacji projektów dotyczących usług asystenckich, opiekuńczych dla osób starszych, i osób z niepełnosprawnościami

Miejsce pracy - Tychy

Opis stanowiska

Kompleksowa koordynacja i realizacja projektów zakresu usług asystenckich, opiekuńczych tym w szczególności

  • koordynowanie pracy zespołu asystentów, opiekunów

  • prowadzenie kompletnej dokumentacji projektu zgodnie z zapisami programu

  • przygotowywanie materiałów informacyjnych, współpraca przy prowadzeniu mediów społecznościowych i strony internetowej projektu, organizacja wydarzeń współpraca z mediami, partnerami, sponsorami

  • obsługa infolinii kontaktowej z podopiecznymi i asystentami

  • opieka merytoryczna nad projektem i prowadzenie rozliczeń finansowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: magisterskie lub licencjackie

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • Dobra znajomość obsługi programu EXCEL tworzenie zestawień, statystyk, baz danych i raportów i innych narzędzi pakietu OFFICE

  • Empatia

  • Odpowiedzialność za powierzony zakres zadań

Dodatkowo punktowane

  • Doświadczenie w realizacji projektów asystenckich MRIPS, PFRON, EFS

  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych, współpracy z mediami

  • Doświadczenie w pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony, pełny etat lub część etatu

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV drogą e-mailową.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dodatkowa informacja dla kandydatów:

Nasza fundacja w swoich działaniach stosuje procedury przeciwdziałania nadużyciom i wykorzystywaniu na tle seksualnym beneficjentów tzw. PSEA zgodne ze standardami agend ONZ. Osoby zatrudnione w Internationaler Bund Polska są zobowiązane do ich przestrzegania.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 913887141