2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Polanica-Zdrój
Dodane 03 maja 2024

Szukamy Ciebie! Opiekunki/Opiekuna w Niemczech

Wynagrodzenie

4 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polanica-Zdrój

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Czy marzysz o pracy, która nie tylko zapewni Ci stabilne zatrudnienie, ale także da możliwość rozwoju osobistego i zawodowego? Jeśli Twoją pasją jest opieka nad osobami starszymi, to ta oferta jest dla Ciebie!

Czym możemy Cię zaskoczyć?

  • Zakwaterowanie : Zapewniamy Ci komfortowy pokój na czas pracy u podopiecznego..

  • Komfort Pobytu: U nas nie musisz martwić się o transport czy wyżywienie.

  • Nauka, która Otwiera Drzwi: Niemiecki to klucz do pełnego zrozumienia i integracji. Dlatego oferujemy Ci możliwość nauki języka niemieckiego z doświadczonymi nauczycielami- tak byś na wyjeździe mógł rozwinąć skrzydła.

  • Bezpieczeństwo: Prywatne ubezpieczenie na terenie Niemiec, legalny pobyt A1, odprowadzamy składki w PL, przez co praca z nami jest bezpieczna i legalną.

  • Wsparcie: Od początku masz kontakt z nami i naszymi koordynatorami, doświadczoną kadrą, a podczas pobytu linię 24/7.

  • Elastyczne wyjazdy: Jedziesz na ile możesz, szukamy kontraktów by nasz klient i opiekun byli zadowoleni.

  • Bonusy- wyjazdy na Majówkę z dodatkowym bonusem do 400 Euro!

Twoje zadania:

  • Opieka: Bądź wsparciem dla naszych podopiecznych, pomagając im w codziennych czynnościach życia. Twój uśmiech i cierpliwość sprawią, że każdy dzień będzie lepszy.

  • Domowy Klimat: Zadbaj o porządek i harmonię w domu. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie każdy czuje się jak w swoim własnym domu.

  • Komunikatywnej Niemieckiego: Choć nie musisz być mistrzem języka od razu, to podstawowa znajomość niemieckiego będzie Twoim atutem. Chcesz się go nauczyć, nie ma sprawy nasi lektorzy przygotują Cię na pierwszy wyjazd, byś na miejscu mógł rozwijać swoje umiejętności w praktyce.

Czy czujesz, że to właśnie dla Ciebie?

Jeśli tak, napisz do mnie już dziś, wyślij nam swoje CV

Lokalizacja

Polanica-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polanica-Zdrój
ID: 914644424