2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Szukamy 3 os.! - Młodszy Handlowiec - BEZ DOŚWIADCZENIA

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteś ambitny i pracowity? Może zaczynasz właśnie swoją karierę zawodową? Szukasz pracy, gdzie doświadczenie nie jest wymagane, a wszystkiego Cię nauczymy? Zależy Ci na solidnych zarobkach, a do tego chcesz się rozwijać zawodowo? Dobrze trafiłeś! W TWÓJ NOWY DOM stawiamy na ludzi takich jak Ty – pełnych zapału, gotowych na wyzwania i chcących pracować według sprawdzonych metod. Zapewniamy, że stosując się do naszych instrukcji, zarobisz naprawdę atrakcyjne pieniądze już w miesiąc.

Co robimy? Specjalizujemy się w Odnawialnych Źródłach Energii (OZE) – brzmi to może skomplikowanie, ale w praktyce oznacza po prostu pomoc ludziom w zmniejszaniu rachunków za prąd i ogrzewanie, przy użyciu nowoczesnych technologii. Prościej mówiąc, pomagamy domom stać się bardziej "zielonymi" i oszczędnymi, oferując przy tym nasze usługi.

Zapraszamy do naszego zespołu osoby z całego województwa warmińsko-mazurskiego! Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możemy zaoferować Ci bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym, jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów: Będziesz szukał osób zainteresowanych tym, jak mogą zaoszczędzić na rachunkach i jednocześnie zrobić coś dobrego dla środowiska.

  • Realizacja spotkań sprzedażowych: Bezpośrednie spotkania z klientami, podczas których będziesz przedstawiał nasze usługi i przekonywał do ich wykorzystania.

  • Doradztwo: Jako nasz przedstawiciel, pomożesz klientom zrozumieć, jak mogą skorzystać z dotacji na ulepszenie swoich domów.

  • Współpraca z zespołem: Będziesz częścią zespołu, gdzie każdy wspiera się nawzajem, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Wymagania:

  • Samochód: Praca wymaga mobilności, więc musisz mieć własny transport.

  • Otwartość na naukę: Nie wymagamy doświadczenia, ważniejsze są dla nas Twoje ambicje i chęć do nauki.

  • Wiek ok. 20-30 lat: Szukamy osób młodych, pracowitych i gotowych na wyzwania.

O nas:

W TWÓJ NOWY DOM wyróżniamy się na tle branży. Podczas gdy większość ogłoszeń, które znajdziesz, pochodzi od Grup Handlowych pełniących rolę pośredników, my stanowimy wyjątek – jesteśmy bezpośrednimi WYKONAWCAMI. To oznacza, że nie tylko sprzedajemy usługi, ale także osobiście dbamy o ich realizację od początku do końca. Ta bezpośrednia odpowiedzialność za projekt pozwala nam dostarczać rezultaty, które realnie zmieniają życie naszych klientów na lepsze.

Dołącz do nas!

Gotów na zmianę? Wejdź na nasz formularz rekrutacyjny i podziel się z nami, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać częścią naszego zespołu. Odpowiedz na kilka kluczowych pytań:

  • Czy jesteś gotów w pełni zaangażować się w pracę?

  • Masz cel, na który zbierasz? Podziel się nim!

  • Czy posiadasz samochód? To ważne, bo praca wymaga mobilności.

  • Gdzie chciałbyś pracować: w Domu Handlowca (czyli mieszkanie służbowe na terenie Twojego obszaru pracy), czy z domu?

  • Dlaczego to właśnie Ty sprawdzisz się u nas?

Nie czekaj, wypełnij formularz i zacznij z nami swoją przygodę.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910839085