2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Poznań
  7. Pozostałe - Jeżyce
Dodane 27 maja 2024

Szpital zatrudni osobę na stanowisko: Kasjer bufetowy

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny  im. Heliodora Święcickiego

Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

 poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kasjer bufetowy

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

·      Sprzedaż posiłków i artykułów spożywczych;

·      Dbanie o estetykę wydawanych posiłków oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy;

·      Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego;

·      Przygotowywanie kanapek i sałatek;

·      Obsługa ekspresu do kawy.

Wymagania:

·      Minimum dwu letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·      Posiadanie aktualnych badań do celów sanitarno –epidemiologicznych;

·      Dobra organizacja pracy;

·      Wysoka kultura osobista;

·      Odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy:

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;

·      Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

·      Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS, w tym dofinansowanie karty MultiSport;

·      Wsparcie doświadczonych pracowników w okresie wdrożenia na stanowisko.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 859251823