2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Lubawa
Dodane 11 kwietnia 2024

Szpachlarz ,Tynkarz, pomocnik tynkarza gładzie

Wynagrodzenie

22 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pracownik budowlany o specjalności: tynkarz, szpachlarz, pracownik ogólnobudowlany.

Wymagania:

  • uczciwość i sumienność,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • mile widziane doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych, wykończeniowych

Obowiązki:

  • tynkowanie,

  • szpachlowanie,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie – do negocjacji, w zależności od doświadczenia

  • system premiowy,

  • bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników przebywających w delegacji,

  • umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie,

  • odzież roboczą oraz niezbędne szkolenia,

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

  • ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 879170607