2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Szlifowanie i Polerowanie szyb okiennych - naprawa szyb, usuwanie rys

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma CleanGlass zatrudni na stanowisko szliferza-polera szyb okiennych.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie napraw szyb okiennych poprzez polerowanie i szlifowanie zgodnie z nabytymi umiejętnościami i dbałością o standard

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

- Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie przy procesie szlifowania lub polerowania

- Prawo jazdy kat B

- Odpowiedzialność, pracowitość i zaangażowanie

- Sporządzanie raportów z wykonywanych prac i ścisłą współpracę z osobą odpowiedzialną za planowanie prac.

- Umiejętności organizowania miejsca pracy i utrzymywania go w czystości

- Brak przeciwwskazań do prac fizycznych oraz czasami możliwych prac na wysokościach

- Sumienność i systematyczność w wykonywanych zadaniach

- Gotowość i chęć do nauki.

Oferujemy:

- Przyuczenie do zawodu

- Stabilne zatrudnienie

- Pracę od poniedziałku do piątku, oraz dla chętnych również w sobotę

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

- Niezbędne narzędzia pracy

- Przyjazną atmosferę

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, obsługujemy największe inwestycje w zakresie napraw szyb. Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem.

Chcesz do nas dołączyć? Prześlij swoje CV w wiadomości OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909475020