2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Jasień
Dodane 10 kwietnia 2024

Szlifierz - szlifowanie po spawaniu

Wynagrodzenie

5 600 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Starmax jest producentem sprzętu sportowego: siłowni zewnętrznych i placów zabaw. Rozwijamy nasz dział produkcji spawania i szlifowania. Poszukujemy samodzielnych osób do spawania konstrukcji stalowych, lub szlifowania stali po spawaniu.

Możliwa praca dorywcza na drugiej zmianie.

Opis miejsca pracy: Gdańsk Bąkowo ul. Rycerska 3

Praca stacjonarna w hali produkcyjnej.

Opis stanowiska:

szlifowanie elementów po spawaniu, usuwanie odprysków,

przygotowywanie elementów do spawanie,

montowanie przed spawaniem półwyrobów z dokumentacji,

cięcie rur, profili,

wiercenie i gwintowanie otworów,

Wymagania:

doświadczenia na podobnym stanowisku szlifierza,

samodzielność i zaangażowanie,

umiejętności spawania metodą MAG 135, 136 byłoby atutem

mile widziana znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

pracę na cały etat lub praca dorywcza (np. popłudnia)

możliwa praca na drugą zmianę od godziny 14 do 22

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na fakturę dla osoby na działalności

ubezpieczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich cv na adres e-mailowy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 846485232