2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Piaseczno
Dodane 24 kwietnia 2024

szlifierz, szlifierz narzędziowy

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BISK S.A. producent akcesoriów łazienkowych poszukuje pracowników narzędziowni na stanowiska:

-szlifierz narzędziowy.

Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy w dziale narzędziowni i zależy Ci na szybkiej rekrutacji - Zaaplikuj na to ogłoszenie!

 Twoje główne zadania:

·        Naprawa i serwis form wtryskowych,

·        Utrzymywanie narzędzi, oprzyrządowania, urządzeń i maszyn w należytym stanie,

·        Naprawa uszkodzonej formy, analiza wprowadzonych zmian i dopuszczenie formy do produkcji,

·        Wykonywanie obróbki ręcznej w nowej formie zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną,

·        Redukowanie kosztów napraw poprzez działania prewencyjne i modyfikację używanych narzędzi,

·        Obsługa szlifierki uniwersalnej do wałków i otworów oraz do płaszczyzn

Nasze oczekiwania:

·        Umiejętność organizacji własnego miejsca pracy oraz umiejętności manualne,

·        Rzetelność, sumienność, zaangażowanie do pracy, umiejętność pracy w zespole,

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu budowy form wtryskowych będzie dodatkowym atutem.

Co w zamian oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie,

·        Pracę od poniedziałku do piątku,

·        Pracę w systemie jednozmianowym 6-14,

·        Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

·        Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

·        Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

·  Możliwość pracy na niepełny wymiar etatu.

Miejsce pracy: ul.Julianowska 54, 05-500 Piaseczno

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 723791774