2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Głuchowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Szlifierz - praca

Lokalizacja

Głuchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

RL CNC jest firmą realizującą usługi związane z produkcją elementów ze stali, aluminium, tworzyw oraz materiałów kolorowych dla różnych gałęzi przemysłu w kraju i zagranicą.

Firma zajmuje się głównie produkcją jednostkową oraz powtarzalną w obszarach obróbki skrawania i spawania, jak i wykończeń powierzchniowych.

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo /k. Komornik, ul. Poznańska 50

Firma RL CNC Sp. z o.o. z siedzibą w Głuchowie k. Komornik, zatrudni:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa szlifierek do płaszczyzn  oraz otworów i wałków.

  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Dobór metody i narzędzi zgodnie z wymogami technologicznymi

  • Kontrola jakości wykonanych elementów

  • Monitorowanie stanu zapasu materiałów pomocniczych

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze szlifierek, (szlifierki: płaska, do otworów i wałków}

  • Znajomość procesu obróbki mechanicznej

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.

  • Pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • benefity pozapłacowe – opieka medyczna i karta Multisport

  • możliwość przystąpienia   do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

Lokalizacja

Głuchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Głuchowo
ID: 901344771