2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Hryniewicze
Dodane 21 maja 2024

Szlifierz Noży Przemysłowych

Lokalizacja

Hryniewicze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Firma GRAFS poszukuje doświadczonego szlifierza noży przemysłowych, który będzie odpowiedzialny za precyzyjne szlifowanie i ostrzenie różnego rodzaju noży używanych w branżach przemysłowych.

Obowiązki:

  • Szlifowanie i ostrzenie noży przemysłowych zgodnie z określonymi specyfikacjami technicznymi i standardami jakościowymi.

  • Monitorowanie procesu szlifowania i dbanie o utrzymanie wysokiej precyzji i skuteczności.

  • Dbanie o stanowisko pracy, odpowiednia konserwacja szlifierki zgodnie z dokumentacją.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnej produkcji i spełnienia wymagań klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako szlifierz noży przemysłowych lub pokrewne stanowisko.

  • Znajomość obsługi maszyn szlifujących oraz narzędzi stosowanych w procesie szlifowania.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i specyfikacji produktów.

  • Dokładność i precyzja

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzenia zależny od posiadanych kwalifikacji

  • możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy

  • podniesienie kwalifikacji i doświadczenia

  • przyjazną atmosferę i pracę z profesjonalnym zespołem

Okres próbny 1 miesiąc.

Jesteśmy rodzinną firmą z perspektywami dużego rozwoju, dlatego szukamy osób poważnie podchodzących do swoich obowiązków, samodzielnych i chętnych do pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres email biuro(at)grafs.pl lub kontakt pod numerem tel. 60*******74

Lokalizacja

Hryniewicze,

Podlaskie

Podlaskie, Hryniewicze
ID: 919895892