2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Piastów
Dodane 17 maja 2024

Szlifierz narzędziowy- 8.000 zł brutto/miesiąc- 1 zmiana!

Wynagrodzenie

7 999 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa szlifierek konwencjonalnych do szlifowania wałków i otworów

  • kontrolowanie jakości wykonanych wyrobów i narzędzi

Wymagania:

  • doświadczenie w szlifowaniu wałków i otworów

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 8000 zł brutto

  • praca od poniedziałku do piątku 7-15

  • prywatną opieką medyczną oraz ubezpieczenia grupowe, programy motywacyjne i lojalnościowe

  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy

  • dofinansowanie do programu sportowego

  • dofinansowanie z ZFŚS

  • własny parking

  • pełne zaplecze socjalne

  • odzież roboczą

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 918938253