2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Rekrutacja
Dodane 14 czerwca 2024

Szlifierz (Dział Narzędziowni)

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com

Gdzie jesteśmy? Ul. Kwidzyńska 6, 51-416 Wrocław

Dojedziesz do nas:

  • tramwajem nr 6 i 23;

  • PKP Wrocław Kowale.

Twoje zadania:

  • obsługa szlifierek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie;

  • produkcja części form wtryskowych i części maszyn na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej;

  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;

  • nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze szlifierek konwencjonalnych i numerycznych – min. 1 rok;

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, czujniki zegarowe itp.);

  • dokładność w wykonywaniu zadań;

  • gotowość do pracy 2-zmianowej.

Oferujemy

  • umowę o pracę;

  • miesięczne premie wynikowe;

  • kartę Multisport;

  • grupowe ubezpieczenie na życie;

  • prywatną opiekę medyczną LuxMed;

  • stołówkę z dofinansowaniem do posiłków;

  • świadczenia finansowane z ZFŚS;

  • możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowo-kulturalnych;

  • firmowe eventy takie jak bieg firmowy, runmagedon, dzień dziecka;

  • program rekomendacji pracowników;

  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów;

  • realne możliwości rozwoju;

  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników.

Nie zwlekaj, dołącz do nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 897057057