2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piekoszów
Dodane 18 kwietnia 2024

Szkoleniowiec pracowników sieci Solar Studio Sp.z o.o.

Lokalizacja

Piekoszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Solar Studio Sp. z o.o.- znana siec salonów solarium, zatrudni pracownika na stanowisko - Szkoleniowiec pracowników. Praca na terenie woj. świętokrzyskiego, woj, łódzkiego.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie II etapu rekrutacji, wybranie osoby do współpracy,

  • wstępne obowiązkowe szkolenie  pracownika z zakresu pracy w firmie Solar Studio,

  • praca na punktach z nowymi pracownikami Solar Studio,

  • szkolenie pracowników z zakresu RODO,

  • uczestniczenie w otwarciu nowych salonów, szkolenia poza miejscem zamieszkania,

  •  kontrola czystości punktu oraz szczegółowa kontrola czystości na zlecenie przełożonego, raportowanie drogą mailowa do przełożonego,

  • koordynowanie kontroli urządzeń, wizerunku lokalu, wyglądu pracownika,

  • analizowanie przebiegu obsługi wyszkolonych pracowników, pod względem kontroli cichego klienta, poprawianie błędów w obsłudze oraz motywacja pracowników,

  • praca nad sprzedażą produktów (monitorowanie wyników sprzedażowych – TARGETY),

  • kontrola postępów w pracy i motywowanie pracowników,

  • rozwiązywanie konfliktów w zespole pracowników,

  • dbanie o wizerunek lokali,

  • ścisła współpraca z asystentem, pracownikiem biurowym, księgowością.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i w pracy w zespole,

  • dyspozycyjność -elastyczny czas pracy- nienormowany czas pracy,

  •  rzetelne i efektywne wykonywanie obowiązków,

  •  ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań,

  • zaangażowanie,

  • komunikatywność,

  • kreatywność;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • potrzebne materiały do pracy: telefon, komputer, samochód służbowy;

  •  pracę w szybko rozwijającym się zespole profesjonalistów, którzy wyznaczają nowe trendy w branży,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • zapadające w pamięć imprezy firmowe.

Lokalizacja

Piekoszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Piekoszów
ID: 912732107