2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 01 maja 2024

Szefowa / Szef Baru do włoskiej restauracji

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Messa Marina - restauracja we włoskim stylu zatrudni szefową/szefa baru. Start pracy od 1 kwietnia.

Mile widziane osoby lubiące nowe wyzwania, pracę zespołową i ambicją do rozwijania swoich umiejętności. Szczególnie szukamy osób, które chcą współtworzyć miejsce i kartę alkoholi oraz mają zdolności organizacyjne.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • dyspozycyjność,

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiego standardu pracy baru, w tym czystości miejsca pracy,

  • koordynowanie i organizacja pracy baru,

  • składanie zamówień, zarządzanie magazynem barowym, dbałość o systematyczne zamówienia, monitorowanie jakości dostaw,

  • przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • układanie grafików,

  • szkolenie nowych pracowników,

  • współtworzenie karty alkoholi,

  • praca za barem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • zniżki pracownicze,

  • na prawdę fajny i zgrany zespół do pracy,

  • szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych.

Zainteresowanych zapraszam do wysyłania CV poprzez formularz OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 905021936