2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łask
Dodane 18 kwietnia 2024

Szef zmiany/Kucharz w nowo otwartej restauracji w 4-gw. hotelu

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hotel Columna Medica poszukuje pracownika na stanowiska Szef zmiany/Kucharza do nowo otwartej restauracji. Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie, podziel się swoim talentem i dołącz do Naszego Zespołu :) Wyślij swoje zgłoszenie za pomocą przycisku do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi przepisami i standardami

  • Koordynacja pracy personelu kuchennego podczas zmiany

  • Nadzór nad jakością potraw i estetyką ich podania

  • Zarządzanie zapasami i kontrola kosztów

  • Współpraca z zespołem kuchennym oraz innymi departamentami

  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP oraz HACCP

  • Pomoc przy tworzeniu nowych menu i kreatywne podejście do gotowania

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez szefa kuchni

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie kuchni podczas zmiany

  • Wysokiej jakości przygotowywania potraw zgodnie z ustalonymi standardami

  • Kreatywności i umiejętności wprowadzania innowacji do menu

  • Zorganizowania pracy zespołu kuchennego i nadzorowania personelu

  • Utrzymania czystości i porządku w kuchni oraz przestrzegania przepisów BHP

  • Komunikatywności i umiejętności pracy pod presją czasu

  • Zaangażowania w rozwój zawodowy oraz dbałości o dobre relacje z personelem i klientami.

To oferujemy

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań w stabilnej i rozwijającej się organizacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź inną preferowaną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wsparcie merytoryczne,

  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • możliwość korzystania z usług Columna Medica na preferencyjnych warunkach.

Dowiedz się więcej o naszym obiekcie na:

www.columnamedica.pl

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 681452570