2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Występa
Dodane 24 kwietnia 2024

Szef / Zastępca Szefa Kuchni

Lokalizacja

Występa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Echa Leśne to lokal działający na rynku pracy od 30 lat zajmujący się obsługą gości indywidualnych, grupowych oraz świadczeniem usług cateringowych dla firm i osób prywatnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Szef / Zastępca Szef Kuchni

Oferujemy:

·          umowę o pracę

·          stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego

·          atrakcyjne wynagrodzenie – płacone zawsze w terminie

·          dodatki funkcyjne

·          premie uznaniowe

·          możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

·          zniżki firmowe na usługi gastronomiczne

·          posiłki pracownicze

·          pełne wsparcie podczas wdrożenia

·          i wiele innych

Obowiązki:

·        budowanie, zarządzanie i nadzorowanie podległego zespołu

·        przygotowywanie potraw, menu zgodnie ze standardami i procedurami

·        efektywne organizowanie pracy w przygotowywaniu imprez okolicznościowych, cateringów, oraz bieżącego funkcjonowania kuchni

·        zapewnienie zgodności z wytycznymi bezpieczeństwa żywności i higieny pracy

·        kontrola kosztów, oraz zamówień

·        doskonalenie procesów kulinarnych i optymalizacja wydajności kuchni

·        motywowanie, scalanie, wspieranie oraz szkolenie i rozwijanie umiejętności podległego zespołu

·        rozwiązywanie problemów operacyjnych i niezgodności na kuchni

Wymagania:

·        kreatywność i pasja do eksperymentowania z nowymi przepisami

·        doświadczenia w gastronomi oraz na stanowisku Szefa / Z-ca Szefa Kuchni lub w podobnej roli (kucharza zmianowego odpowiadającego za funkcjonowanie kuchni na jego zmianie)

·        dobra organizacja własnej pracy jak i efektywnego zarządzania zespołem,

·        budowanie zaufania, pracy w dynamicznym środowisku

·        umiejętność zachowania wysokich standardów z zachowaniem zgodności przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności i higieny pracy

·        dobre umiejętności komunikacyjne i przywódcze, umiejętność planowania pracy podległego zespołu, rozdzielania obowiązków

·        umiejętność optymalizacji kosztów

·        książeczka sanitarno-epidemiologiczna

·         znajomość systemów kontroli jakości i czystości HACCP

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami to niezwykłe miejsce!

Tel. 730 866 805

        510 143 136

Lokalizacja

Występa,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Występa
ID: 914210895