2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Widzew
Dodane 10 kwietnia 2024

Szef/Szefowa Kuchni w Hotelu BOGINIA.

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie i zarządzanie całym procesem produkcyjnym w kuchni, w tym: tworzeniem menu restauracyjnego, konferencyjnego, śniadaniowego, okolicznościowego.

  • Zarządzanie podległym personelem, w tym: koordynowanie pracą, sprawowanie nadzoru, szkolenie, rozmowy pracownicze, planowanie grafików oraz współudział w rekrutacji.

  • Kontrolowanie Food Cost oraz przygotowywanie kalkulacji.

  • Realizacja zamówień na produkty spożywcze oraz kontrola jakości otrzymywanych produktów.

  • Kontrola i przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz norm HACCP.

Czego oczekujemy na start:

  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku szefa kuchni/Zastępcy Szefa Kuchni najlepiej w obiekcie konferencyjnym/obiekcie hotelowym.

  • Umiejętność bycia prawdziwym gospodarzem.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, jak i podległego zespołu.

  • Umiejętność motywowania zespołu i kreowania dobrej atmosfery pracy;

  • Samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje.

  • Dyspozycyjność, charyzma, kreatywność.

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę gwarantującą nowe wyzwania,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B.

  • Posiłek pracowniczy.

  • Miejsce parkingowe na ternie obiektu.

  • Możliwość zakwaterowania.

  • Przyjazną, rodzinną atmosferę.

  • Rabaty pracownicze.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910775372