2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Gniezno
Dodane 22 maja 2024

Szef / szefowa kuchni , kierownik kuchni

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Twój zakres obowiązków: *Planowanie i organizowanie pracy w kuchni *Nadzorowanie personelu kuchennego *Zarządzanie zapasami i zamawianie produktów *Kontrola jakości potraw oraz dbanie o estetykę serwowanych dań *Rozwiązywanie bieżących problemów kuchennych *Ścisła współpraca z szefem firmy Nasze wymagania *Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku *Umiejętności organizacyjne i zarządzanie zespołem *Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole To oferujemy: *Bezpłatne posiłki pracownicze (śniadanie, obiad, kolacje), napoje itp. *Stałą i pewną pracę w rozwojowej firmie, *Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od umiejętności, doświadczenia,samodzielności) *Terminowe i pewne wynagrodzenie z możliwością indywidualnego ustalenia trybu wypłat ( raz na tydzień/miesiąc) Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą cateringową. Specjalizujemy się w cateringu dla dużych grup, zapewniając kompleksową obsługę gastronomiczną na wszelkiego rodzaju wydarzeniach. Nie świadczymy usług w zakresie diet pudełkowych ani indywidualnych planów żywieniowych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu: 66*******34 Nie wymagamy CV.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 920273909