2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Poznań
  7. Zarządzanie produkcją - Komandoria
Dodane 26 kwietnia 2024

Szef produkcji - programista CNC

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Avanti Tools – oferująca kompleksową obsługę w zakresie: doradztwa, produkcji, dystrybucji oraz regeneracji narzędzi skrawających poszukuje osoby na stanowisko: szef produkcji – programista CNC.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem pracowników na produkcji (4 osoby).

  • Przygotowywanie i terminowa realizacja planu produkcyjnego.

  • Nadzór technologiczny nad procesami.

  • Kontrola jakości wytwarzanych wyrobów zgodnie z wymaganiami klienta.

  • Programowanie maszyn CNC.

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku mechanicznym.

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Dobra znajomość procesów technologicznych występujących w obróbce skrawaniem.

  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego EdgeCam będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w firmie o długoletniej pozycji na rynku.

  • Wsparcie podczas wdrożenia oraz realizacji codziennych obowiązków.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 909750444