2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Lublin
Dodane 10 kwietnia 2024

Szef Ochrony - Woj. Lubelskie

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

HR for Business Sp. z. o.o. - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - poszukuje pracowników na stanowisko:

Szef Ochrony - woj. Lubelskie

Praca w godz. 8:00 - 16:00 ( ale nie są to stałe godziny pracy, jeżeli zachodzi potrzeba wizyty w innych godzinach na obiekcie, również jest to w obszarze obowiązków szefa ochrony)

Do Twojej dyspozycji jest: Samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Laptop z niezbędnym oprogramowaniem oraz telefon

Posiadamy biuro w Lublinie

Proponujemy CI Umowę o pracę oraz wynagrodzenie w przedziale 4500- 5000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.

Masz już dość szukania Pracy?

Obowiązki:

• Sprawowanie kontroli nad pracownikami liniowymi

• Tworzenie grafików

• Rozliczanie czasu pracy

Więcej informacji pod nr tel.: w godz. 8:00-15:00 tel

na infolinię kontakt tel. 800 929 570 w godz. 16:00 - 21:00

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv poprzez stronę z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118, na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.” Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 888061479