2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Piasek
Dodane 22 kwietnia 2024

Szef kuchni z doświadczeniem

Lokalizacja

Piasek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Bistro 70 restauracja w nowej odsłonie w Hotelu Styl 70***

szuka ludzi z pasją i zaangażowaniem, którzy chcą rozwijać się w branży hotelarsko – gastronomicznej.

Miejsce pracy: Piasek/k. Pszczyny.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem kuchni.  Szukamy osoby zaangażowanej, lubiącej dzielić się z zespołem swoją wiedzą i doświadczeniem, poszukującej nowych wyzwań. Przede wszystkim jednak szukamy osoby, która podobnie jak my kocha gastronomię.

CO OFERUJEMY:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 50 letnia historią,

- stabilne zasady zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

- transparentne warunki wynagrodzenia

- wszelkie nadgodziny, premie, dodatki świąteczne i okazjonalne płatne na konto,

- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,

- przyjazną atmosferę w pracy - zależy nam na tym, żeby każdy czuł się u nas dobrze!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kreowanie menu i tworzenie receptur,

- Nadzór nad jakością dań i stałe utrzymanie standardów,

- Kontrola food cost,

- Kompleksowe zarządzanie zespołem,

- Tworzenie grafików pracy,

- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kuchni,

- Dbanie o najwyższą jakość, walory wizualne i czas serwowania dań.

NASZE OCZEKIWANIA:

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

- Umiejętność przeprowadzania rekrutacji i szkoleń stanowiskowych w gastronomii,

- Kreatywność, pomysłowość, pasja,

- Wysoka kultura osobista,

- Umiejętność pracy pod presją czasu,

- Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Jeśli czujesz, że ta praca czeka właśnie na Ciebie

NAPISZ DO NAS JUŻ DZIŚ lub zadzwoń

Tel: 66*******07

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Lokalizacja

Piasek,

Śląskie

Śląskie, Piasek
ID: 911958405