2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Leśna
Dodane 20 maja 2024

Szef kuchni w restauracji

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leśna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukamy Szefa Kuchni do Restauracji Zielony Piec

O nas:

Restauracja Zielony Piec to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc unikalne doznania kulinarne. Nasza filozofia opiera się na pasji do gotowania i ciągłym poszukiwaniu nowych smaków. W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonego Szefa Kuchni, który dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w dążeniu do kulinarnego doskonałości.

Co oferujemy:

  • Pełną kreatywną kontrolę nad menu i koncepcją kulinarną restauracji.

  • Możliwość pracy z najwyższej jakości lokalnymi produktami.

  • Pracę w zespole doświadczonych i pasjonatów kulinariów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w międzynarodowych festiwalach kulinarnych.

Główne obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych dań do menu.

  • Zarządzanie zespołem kuchennym oraz dbałość o najwyższe standardy pracy.

  • Kontrola kosztów i zapasów.

  • Zapewnienie spełniania wszystkich standardów sanitarnych i bezpieczeństwa żywności.

  • Współpraca z dostawcami i zarządzanie zamówieniami.

Wymagania:

  • Znajomość technik kulinarnych, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem kuchennym.

  • Kreatywność, innowacyjność oraz pasja do gotowania.

  • Zdolność do pracy pod presją oraz umiejętność zarządzania czasem.

Lokalizacja

Leśna,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Leśna
ID: 919740490