2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Tarnów
Bartosz
Dodane 31 maja 2024

Szef Kuchni (polska restauracja)

Wynagrodzenie

12 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszym klientem jest jedna z restauracji specjalizująca się w polskich daniach.

Szukamy osoby na stanowisko

Szef Kuchni Tarnów Dąbrowa Tarnowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzanie zespołem kucharek (kilka osób) i planowanie ich pracy

  • Koordynacja pracy kuchni, dbanie o płynność i efektywność procesów

  • Przygotowywanie menu i dbanie o jego aktualność, z uwzględnieniem sezonowości i dostępności składników

  • Kontrola jakości dań i estetyki ich podania

  • Monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień

  • Przestrzeganie standardów sanitarnych i higienicznych w kuchni

  • Szkolenie i rozwijanie umiejętności członków zespołu

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni, preferowane w restauracji z kuchnią polską minimum 4 lata

  • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem i organizacji pracy - warunek konieczny

  • Kreatywność w tworzeniu i aktualizowaniu menu

  • Znajomość nowoczesnych technik kulinarnych i trendów gastronomicznych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku

  • Gotowość do pracy w weekendy

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie podstawowe : 12 000 - 14 000 PLN brutto, na podstawie umowy o pracę

  • bardzo dużą samodzielność w znanej restauracji

  • możliwość wdrożenia własnych standardów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 918944877