2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Ochota
Marta
Dodane Dzisiaj o 09:05

Szef kuchni na pełen etat

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja DIFFERENT - restauracja w ciemności obsługiwana przez niewidomych kelnerów.

Szukamy doświadczonego i kreatywnego szefa kuchni, który przyniesie świeże pomysły i wprowadzi naszą restaurację na szczyt najnowszych kulinarnych trendów. Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, to może czekamy na Ciebie!

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, które będzie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności (8000 – 9000 zł. brutto)

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji, która ma na swoim koncie wiele pozytywnych recenzji

  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie liczy się zaangażowanie i kreatywność

  • Możliwość wpływania na menu restauracji i zapewnienia najwyższej jakości potraw

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako szef kuchni w restauracji o podobnym profilu

  • Znajomość najnowszych trendów kulinarnych i umiejętność ich wprowadzania w praktyce

  • Zdolność i umiejętność zarządzania zespołem

  • Dokładność i dbałość o najlepszą jakość potraw

  • Kreatywność i zdolność do tworzenia autorskich dań

  • Umiejętność pracy pod presją i zarządzanie czasem

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wprowadzanie nowych menu, zgodnie z aktualnymi trendami

  • Planowanie zamówień i kontrola jakości dostaw

  • Koordynowanie pracy zespołu kuchennego i zapewnienie efektywnego działania kuchni

  • Nadzór nad procesem przygotowywania potraw, dbanie o ich estetykę i smak

Mile widziane:

·       Prosimy o dołączenie do aplikacji swojego portfolio z przykładami potraw - samodzielnie przygotowane.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku, nie czekaj! Wyślij swoje CV i list motywacyjny.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości: "Oferta pracy – Szef kuchni". Będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 894277157