2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Krzyszkowice
Dodane 22 maja 2024

Szef Kuchni, kucharz w Cateringu Dietetycznym Zdrowie w Pudełku 4U

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krzyszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy gotowanie to Twoja pasja? Czy Twoje dania to dzieła sztuki? Dołącz do nas i stań na czele kulinarnego zespołu! Jesteśmy innowacyjnym cateringiem dietetycznym, który pragnie zmieniać świat na zdrowszy, danie po daniu. Szukamy Szefa Kuchni, który z energią i zaangażowaniem poprowadzi nasz zespół do kulinarnych sukcesów!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Tworzenie i wprowadzanie nowych, zdrowych i smakowych menu.

  • Zarządzanie kuchnią oraz koordynowanie pracy zespołu.

  • Nadzorowanie estetyki i jakości przygotowywanych potraw.

  • Planowanie i optymalizacja procesów kuchennych dla maksymalnej efektywności.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie od 30zł do 35zł na godzinę netto

  • Bezpłatne posiłki pracownicze – ciesz się tym, co tworzysz.

  • Możliwość rozwoju i wpływu na kształtowanie wizerunku naszej marki.

  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu i przestrzeni, które inspirują do twórczości.

  • Elastyczne godziny pracy, bo rozumiemy, że kreatywność nie zna sztywnych ram.

Oczekujemy:

  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne, jednak równie ważne jest Twoje doświadczenie w przygotowywaniu posiłków. Jeśli nie masz formalnego wykształcenia, ale kuchnia to Twoja pasja i masz doświadczenie w przygotowywaniu zdrowych dań, zapraszamy do aplikowania.

  • Oczekujemy znajomości różnorodnych technik kulinarnych, umiejętności szybkiego przygotowywania posiłków bez utraty ich wartości odżywczych i estetycznego ich prezentowania.

  • Cenimy kreatywne podejście do tworzenia menu oraz zdolność adaptacji tradycyjnych przepisów na zdrowe wersje.

  • Szukamy osoby, która potrafi efektywnie zarządzać czasem, zapasami i przestrzenią kuchenną, zapewniając płynność pracy całego zespołu.

  • Jako lider kuchni, będziesz współpracować z zespołem kucharzy i pomocników, więc ważne jest, abyś miał dobre umiejętności komunikacyjne i potrafił motywować innych.

Zainteresowany/a?

Zadzwoń do nas! Chętnie opowiemy więcej o naszych planach i tym, jak możesz w nich uczestniczyć. Więcej informacji znajdziesz na www.zdrowiewpudelku.com.pl.

Jeśli kochasz gotowanie, masz głowę pełną pomysłów na zdrowe i smaczne dania, i chcesz pracować w miejscu, które stawia na rozwój i innowacje, to jest to miejsce dla Ciebie!

Lokalizacja

Krzyszkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzyszkowice
ID: 920024780