2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Rzeszów
Dodane 26 kwietnia 2024

Szef kuchni/Kucharz - stołówka Jasionka, praca bez sb/nd !

Wynagrodzenie

5 400 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dzień dobry!

GRUPA OTYLYA CATERING jest jedną z największych regionalnych firm działających w branży gastronomicznej.

W skład grupy wchodzą takie marki jak:

Otylya Catering – żywienie zbiorowe

Otylya Catering – usługi cateringowe

Garnizon Smaków – kompleks: Restauracja, Bistro, Sala bankietowo-szkoleniowa

Pizzeria 105 – dwa oddziały sieci pizzerii

FitKurier – "dieta pudełkowa"

Bistro Wierzbna – tradycyjne dania kuchni regionalnej

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Szef kuchni/Kucharz.

Oferujemy:

·        praca od pn. do pt. w godzinach 5:00 - 13:00

·        wolne weekendy i święta

·        praca wg normy czasu pracy

·        umowę o pracę

·        stałą pracę w stabilnej firmie

·        wynagrodzenie:

Szef kuchni:

  • 4700-6500 zł netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

  • + system premiowy do 1000 zł netto, obliczany wg Food Cost i sprzedaży

Kucharz I

  • 4000-4600 (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

  • + system premiowy do 700 zł netto, obliczany wg Food Cost i sprzedaży

Pożądane cechy i umiejętności:

·        minimum dwuletnie doświadczenie na oferowanym stanowisku

·        samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań

·        dobra organizacja pracy

·        komunikatywność i wysoka kultura osobista

·        kreatywność w pracy

·        wyczucie smaku

Zakres obowiązków:

·        układanie menu/jadłospisu - szef kuchni

·        dbanie o prawidłowy food cost - szef kuchni

·        kierowanie zespołem - szef kuchni

·        przygotowanie dań zgodnie z jadłospisem

·        współpraca z menagerem zapewniająca prawidłową realizacje kontraktu

·        dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

·        dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

·        praca zgodnie z systemem HACCP

 Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji.

 Do zobaczenia

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 704872326