2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Jastrzębia Góra
Dodane 17 kwietnia 2024

Szef kuchni, kucharz / kucharka do ośrodka wczasowego nad morzem

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jastrzębia Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukiwany Szef/Szefowa Kuchni oraz kucharz / kucharka do ośrodka wczasowego z dietami w Jastrzębiej Górze (nad Morzem)

Twoje obowiązki:

Przyrządzanie posiłków

odpowiedzialność za prawidłową pracę kuchni,

znajomość kuchni dietetycznej

zarządzanie i odpowiednie motywowanie pracowników kuchni,

nadzorowanie pracy zespołu,

zamówienia produktów,

zarządzanie zakupami,  przyjęciem towaru,  kontrola dostaw oraz stanów magazynowych,  kontrola jakości produktów ,

udział w tworzeniu menu,

zarządzanie procesem produkcji w oparciu o Food Cost,

kontrola przestrzegania zasad higienicznych

Nasze wymagania:

kreatywność,  pomysłowość,  pasja do gotowania,  znajomość technik przyrządzania posiłków,  dobra organizacja pracy,  umiejętność zarządzania personelem,  dyspozycyjność zarówno w tygodniu jak i w weekendy,  orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,  * znajomość zasad HACCP.

Oferujemy:

- pracę od kwietnia 2024

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- darmowe zakwaterowanie w ośrodku,

- przyjemną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Jastrzębia Góra,

Pomorskie

Pomorskie, Jastrzębia Góra
ID: 912405891