2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Rewal
Dodane 10 maja 2024

Szef kuchni/kucharz - do pensjonatu nad morzem

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rewal

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pensjonat trzygwiazdkowy w Rewalu nad morzem zatrudni doświadczonego kucharza.

Śniadania i obiadokolacje.

Praca od maja do października.

Wymagania:

  • zamiłowanie do gotowania w oparciu o jakościowe i świeże produkty

  • dbanie o prezentację i smak przygotowywanych potraw

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w kuchni hotelowej ( bufetowej )

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność

  • przestrzeganie czystości i higieny pracy

  • bez nałogów

Obowiązki:

  • zapewnienie jak najwyższej jakości serwowanych potraw

  • udział w tworzeniu menu

  • organizacja zaopatrzenia, kontrolowanie stanów magazynowych

  • nadzór nad przestrzeganiem bezpieczeństwa i higieny pracy

  • zarządzanie personelem

Gwarantujemy:

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • udział w komponowaniu karty menu

  • dobre warunki pracy

  • zakwaterowanie (pokój 1-osobowy)

  • wysokie zarobki

  • trakcyjną premię za zrealizowaną umowę

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 917343157