2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Mysłowice
Dodane 26 maja 2024

Szef kuchni / kucharz do domu przyjęć w Mysłowicach

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy doświadczonego szefa kuchni / kucharza, który dołączy do naszego zespołu w domu przyjęć, specjalizującego się w organizacji wyjątkowych przyjęć i cateringu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku szefa kuchni / kucharza, preferowane doświadczenie w obszarze przyjęć okolicznościowych.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Kreatywność w kreowaniu menu oraz umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb Gości.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wyśmienitych dań zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

  • Tworzenie menu dostosowanych do różnorodnych wydarzeń.

  • Współpraca z zespołem w planowaniu, organizowaniu i realizowaniu przyjęć, bankietów oraz eventów cateringowych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i inspirującym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kreatywnego wykorzystania umiejętności kulinarnej.

  • Elastyczny grafik i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Jeśli jesteś pasjonatem kulinariów, masz doświadczenie w obszarze przyjęć i chcesz dołączyć do zgranego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 921005636