2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

Szef Kuchni - Hotel Vega we Wrocławiu

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych dań do menu.

  • Zarządzanie zespołem kuchennym oraz dbałość o najwyższe standardy pracy.

  • Kontrola kosztów i zapasów.

  • Zapewnienie spełniania wszystkich standardów sanitarnych i bezpieczeństwa żywności.

  • Współpraca z dostawcami i zarządzanie zamówieniami.

Wymagania:

  • Znajomość technik kulinarnych, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem kuchennym.

  • Kreatywność, innowacyjność oraz pasja do gotowania.

  • Zdolność do pracy pod presją oraz umiejętność zarządzania czasem.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 919854862