2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 10 kwietnia 2024

Szef ekipy montażowej - Monter rekuperacji

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Eco Comfort to 15 lat doświadczenia w rekuperacji.

Eco Comfort to ponad 5000 instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła.

Eco Comfort to dzisiaj ponad 40 osobowa drużyna.

Eco Comfort to firma instalacyjna w której o przyszłości myślimy  poprzez: rozwój naszych pracowników, zadowolenie  naszych klientów, najwyższą możliwą jakość świadczonej usługi a także najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości oferowanego produktu.

Zajmujemy się montażem rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła dla budynków jednorodzinnych.

Wyznajemy zasadę że nasz klient będzie zadowolony z usługi jeśli TY będziesz zadowolony ze swojej pracy!

Blisko Ci do tego? Spróbuj z nami!

Aktualnie rozwijamy nasz zespół i poszukujmy chętnych kandydatów na stanowisko:

Szef ekipy  - Monter rekuperacji

Jakie obowiązki będą do Ciebie należeć:

- jesteś Szefem 2 – 3 osobowej ekipy montażowej

- czynnie bierzesz udział w montażu instalacji

- organizujesz i nadzorujesz pracę swojej ekipy

- współpracujesz z inżynierem odpowiedzialnym za przygotowanie montażu

- w przypadku zmian ustalasz ich zakres z klientem

- dbasz o sprawną realizację zlecenia

- rozliczasz montaż przy pomocy aplikacji

Więc na co możesz konkretnie liczyć:

- na atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę)  – wyższe niż średnia w naszej branży

- na rozwój własnych umiejętności montażowych

- na poznanie „tajemnic” montowanych przez nas urządzeń

- na wyspecjalizowanie się w wąskim zakresie instalacji jakim jest rekuperacja

- na stabilną i ciekawą pracę w jednej z pierwszych firm w Polsce od rekuperacji.

- na szkolenie i wsparcie starszych stażem kolegów

- na profesjonalne narzędzia pracy: firmowego Fiata Ducato, firmowy strój i środki ochrony osobistej, firmowe narzędzia Boscha + pełne wyposażenie dodatkowe

Czego oczekiwalibyśmy od Cebie:

- zaangażowania i motywacji do pracy – powierzone zadania wykonuj jak dla siebie

- staranności, rzetelności– efekty Twojej pracy powinny zawsze Cię cieszyć

- samodzielności i zaradności – gdy niespodziewanie przewiercisz przewód elektryczny to wiesz co z tym zrobić

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz swojego współpracownika – pomyśl raz, zamiast robić dwa razy to samo a szybciej będziesz w domu

- dbania o powierzone narzędzia i materiały – nie trać czasu na szukanie wiertła, ono ma swoje miejsce

- doświadczenia w pracach instalacyjnych lub ogólnobudowlanych - idealnie jeśli pracowałeś z wentylacją , klimatyzacją, hydrauliką czy elektryką.

Jak się umówimy >  tak będzie > trzymamy się ustaleń!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 909283782