2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tarnowskie Góry
Piotr
Dodane 12 czerwca 2024

Szef brygady, montaż hall namiotowych i sprzętu eventowego

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

OPIS

Jesteśmy stabilnie rozwijającą się firmą, zajmujemy się wynajmem sprzętu eventowego, montażem hall namiotowych, ich serwisem i produkcją elementów dodatkowych.

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad brygadą montażową,

  • udział w rekrutacjach i dobór współpracowników,

  • współpraca z biurem w przyjmowaniu zleceń pod kątem technicznym,

  • kontakt z klientem w zakresie realizowanych zleceń,

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją zleceń,

  • współpraca w zakresie czasu i planów wykonywanych prac.

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne,

  • umiejętność organizacji pracy zespołu,

  • dyspozycyjność pod kątem wyjazdów delegacyjnych,

  • czynne prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny,

  • mile widziane prawo jazdy kat B+E,

  • mile widziane uprawnienia na wózki samojezdne i zwyżki,

  • samodzielność i odpowiedzialność.

    OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dopuszczalne inne formy współpracy na życzenie pracownika),

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • atrakcyjny system premiowy adekwatny do zaangażowania, posiadanych umiejętności i uprawnień oraz wiedzy i doświadczenia,

  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń,

  • badania, szkolenia, uprawnienia, narzędzia pracy, odzież roboczą,

  • stabilne zatrudnienie.

Jeśli szukasz firmy z potencjałem i rozwojowego stanowiska w bardzo dobrej atmosferze, a przy tym sam - masz energie do działania i zmysł organizatorski - aplikuj już dziś!

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 713324131