2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Radom
Dodane 16 kwietnia 2024

Szamaj Kebsa Radom BORKI Praca w Punkcie Gastronomicznym

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Praca w punkcie gastronomicznym Szamaj Kebsa w miejscowości Radom przy ulicy Limanowskiego obok stokrotki (os. Borki).

Doświadczenie na kuchni mile widziane!

Praca polega na przygotowywaniu produktów z oferty sprzedażowej, obsłudze klienta i kaso-terminala oraz utrzymaniu punktu w czystości.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki elastyczny grafik

  • jasne warunki zatrudnienia

  • pracę w zgranym zespole

  • darmowy posiłek z oferty

  • przyjazne warunki i pracę w miłej atmosferze

  • premie za zaangażowanie

Oczekujemy:

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętności pracy w zespole

  • osoby ze statusem ucznia/studenta mile widziane

  • zaangażowanie, chęci do pracy

  • szczerość i uczciwość w wykonywanej pracy

  • Prawo jazdy Kat. B

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 905048455