2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Widzew
DB Cargo Polska S.A.
Dodane 30 kwietnia 2024

Sytuator - praca w Łodzi

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Łodzi w obszarze Usług Bocznicowych.

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci

  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta

  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną i handlową

  • Oględziny składów pociągowych pod względem handlowym

  • Współpraca z pracownikami odprawy celnej, służb technicznych i drużyn pociągowych przewoźników kolejowych

  • Nadzór nad gospodarką wagonową

  • Obsługa systemu logistycznego

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji

  • Otwartość i orientacja na klienta

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość budowy wagonów towarowych mile widziana

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912206358